Відгуки та враження від фотосесії

“Богдан классный фотограф!Все сподобалось!Рекомендую Bogdana Vintonyaka- хороша людина і майстер своего дела”

“Сам процес та місце фотосесії дуже сподобались.Було весело та легко.Твоєму терпінню хочеться тільки позаздрити)))

“Незважаючи на те,що на фотосесії нас було багато(аж 7 дуівульок),ти приділив увагу кожній з нас!!!Зважав на всі наші побажання!Фото вийшли круті!!!

“Так як я зовсім не модель і не вмію позувати,я дуже хвилювалась за весь процес,але все було зовсім легко та невимушено,результатом я задоволена.Думаю,що це був не останній раз)”

“БОДЯ, ТЫ ВЕЛИКОЛЕПЕН!!! Уникален!”

“Цього літа відпочивала у Яремче та мала нагоду попасти на фотосесію. Я була приємно здивована роботою фотографа. Ще до цих пір під приємним враженням.Фотосесія проходила весело.Я з нетерпінням чекаю зимові фотосесії.”

“Взагалі в мене тільки один позитив від фотосесії.Класні фотки та ракурси.Весела невимушена обстановка і багато зелені.Все як я хотіла.)”

“Чоткі фото,дякую!!!”

“Бажаєте прекрасні фото...?

Звертайтесь до Боді і тільки до нього...”

“Не,ну ти круто фоткаєш:D

“Богдан,ще раз дякую,мені все сподобалось.Я задоволена, рада ,що нам вдалось їх розворушити ,а вам зловити.За свою чорно-білу фотографію окрема подяка)))Вона крута))

З радістю до вас звертатимусь ще)Професійного зростанння та кайфування”

“Коли ти фоткаєш, це завжди весело, знаю тебе не перший рік,тому погане явно не можу нічого сказати)Ти такий собі ВЕСЕЛУН) Фото неймовірно круті та якісні, в тебе явно до цього талант) Однозначно ще буде безліч фото на Голівуді:D

“Дякую за чудову годину, яка принесла неповторні емоції, посмішки))) Фото дуже гарні ...дякую за тепрпіння, бажання створити те,що було в моїй голові)) Надіюсь, що фотосесії будуть частішими)

“Дуже гарні фото, дякую за таку кльову фотосесію і за позитивні емоції))

“Дядь Бодя, благодарствую за фотки) дуже сподобалось! Хочу від тебе ще якогось фотосету))

“Дуже пи@даті фотки)

“Богдан, ти надзвичайно крутий фотограф, ти креативний, людина ідей. Твориш крутобомбезні фотографії , хотів виразити свою вдячність за фотографії... thanks bro.”

“Велике і щире дякую за чудові фотографії і веселий настрій!!! Людина, яка дійсно знає свою справу!!! Ще раз дякую тобі, Бодя)

“Богдан, ви хороший фотограф,вам лайк з Верховини і Верховинського району)

“Ці фото чудові, я не думав,що ти настільки хороший фотограф, але тепер у мене немає жодних сумнівів))) Ти професіонал своєї справи і я за тебе безмежно радий, я впевнений , що ти досягнеш вершин у цій сфері!!! ДЯКУЮ ТОБІ ЗА ТЕ,ЩО ТИ Є!!!

“Было очень сложно выбрать фотографии для отзыва, потому что влюбилась я практически в каждый кадр, запечатленный Тобой! Ты запечатлел самые яркие эмоции! При этом на фото мы остались самими собой. Именно это я и хочу отметить.Бодя, каким-то образом ты можешь чувствовать людей и видеть людей , при чем так, как эти люди себя видят. Ты способен оживлять фотографии эмоциями , исходящими от людей в момент стоп-кадра, не упустив не единой детали. Это настоящее волшебство! Спасибо тебе большое, за то, что творишь такие чудеса! Ты воодушевляешь и вдохновляешь! Богдан, спасибо тебе за такую замечательную робобу <3 ”

1 2 3