Відгуки та враження від фотосесії

“Я могу тебе Бодя сказать точно и утвердительно,с момента нашего знакомства(а это август 2014г),твои фото,подача идеи и ее глубина,Бодя-это не шаг вперед,это ты пробежал несколько сот метров вперед,что тебе не видно уже кто там сзади пытается тебя догнать.Так держать!Это просто даже очень ничего,твой уровень мастерства уже перерос Яремче,я уверен,что сейчас тебе надо ставить на колени Европу,как минимум.Ведь до полного раскрытия потенциала еще далеко.В августе приеду к вам отдыхать на месяц,хочу очень к вам Мистер на Фотосесию.Честно очень круто!!!”

““Богдан, здравствуйте!

От всей семьи,хотим поблагодарить вас за роботу.Фотографии шикарные,мы очень довольны!Отдельное спасибо за оперативность!Всегда хочется увидеть фото как можно скорее,вы нам дали такую возможность!

От нас наилучшие рекомендации для всех друзей и знакомых!”

“Бодька,ми дуже вдячні тобі за твою просто крутелезну роботу!Фотографії неперевершені!Ми дуже задоволені,що фотографом свого весілля ми обрали саме тебе.Дякуємо,що допоміг нас зробити таку пам'ятку на все життя.Всім рекомендую-не пошкодуєте,гарантую!

Процвітання та розвитку тобі!”

“Сподобалося дуже!Будеш тепер часто фотографувати,головне місця вибирати.Я думаю,ближчим часом поїдем на нову дорогу,як на Буковель.”

“Загалом мені сподобалося)Класні місця і ракурси,фотки дуже класні,ну і приємно співпрацювати з тобою!”

“Жирный плюс за неорнарный подход к фотографии.У нас теперь фото не похожие на другие замыленые идеи.Работать с тобой легко и не утомительно.Получилось совместить отдых с фотосессией.Спасибо!”

“Привет,спасибо,классое фото...Ты профи))”

“Мені дуже сподобалося!Пройшов час досить швидко.Тобі подобається те,чим займаєшся.Знаєш як краще і розвиваєшся далі і це круто!Класні вийшли фотографії.Я прям не очікувала,що настільки красиві вийдуть!)”

“Фотографії дуже сподобалися.Переглядаємо знову і знову)Хочу наголосити ,що всі фото отримали дуже швидко ,ми їх не чекали довго і не випрошували,а це дуже важливо.Під час зйомки не відчувалось ніякого дискомфорту.Час минає досить швидко)Якщо буде можливість,ми обов'язково звернемося ще.Величезне "Дякую" від нашої сім'ї та успіхів і процвітання у вашій справі! ”

“Спасибі Бодь тобі за фотосесію !!! Фото дійсно чудові ,я та мої близькі в захваті !!! Під час фотосесії мені сподобалась твоя співпраця з моделлю! Завдяки тобі та твоїм здібностям вийшли чудові фото !!! Я неодмінно звертатимусь до тебе щодо фотосесій) Ну ти крутий,що тут сказати!)

Тут тільки самі плюси)”

“Крч тєма така :

+ моделі;

+ костюми;

+ атмосфера;

+ фотографи;

+ емоції;

+ місця;

- постав дзеркало там в себе,бо я рілі не бачила як я виглядаю:D”

“Богдан, то ти ,звичайно, мастер своєї справи) Хороший фотограф, ідеї для фотосесій просто неймовірні)

Дякую за чудові фото ,цьоми)))”

“Дуже сподобались фотографії, дуже легко працювати з тобою, відпочиваєш з користю)))

Дуже-дуже гарні фотографії, подальшого тобі росту , в цій сфері успіхів , ще раз дякую за фотки!!!”

“Не зважаючи на те, що модель з мене ніяка - фотографії шикрані!Так би й фотографувалась днями з тобою) Гарний настрій вам гарантований, якщо ідете до Боді) Місце для фото вибрав Бодя, тому вийшло без плагіату.

Ну дуже-дуже класно було) Дякую за розуміння та гарне ставлення!!!”

“Це була плідна і цікава співпраця, хороший досвід і просто гарно проведений час)

Рекомендую!!!)”

“На рахунок фото- все чудово!Хороша якість, правильні ракурси, навіть,здається,що вони підкреслюють всі найкращі якості,а погані - ховають навпаки!

Ще краще можна сказати про твоє відношення до роботи +з тобою легко проходить фотосесія, бо ти якось зразу знайшов з нами спільну мову,розумів наші жарти, розумів,коли треба відійти, якщо ми переодягаємось і ні разу не поставив ні одну з нас в незручне становище,типу "Я класний фотограф, а модель має сама працювати на мене, а якщо ти не можеш,то нашо ти тут взагалі" - завжди допомагав під час процесу)

Я рекомендую!”

“Ти хороший фотограф))”

“Бооодь, ти мастєр своєї справи, не кожеш фотограф може знайти підхід до будь-якої людини, а особливо якщо це 4 різних дівчини))..ти це вмієш.) З тобою дуже круто, весело і легко працювати) Ми всі задоволені результатом і від всього балету тобі вдячні!

Один з найкращих і найкреативніших фотографів Львова і не тільки)Будемо рекомендувати всім!!! ”

“З тобою досить легко і приємно працювати, були дуже цікаві ідеї для фото)

Загалом фотосесією і фото я дуже задоволена!!!)”

“Якщо чесно, то мені просто ,дорогенькі мої, бракує слів, щоб виразити своє враження про цього чарівного молодика!!!

Ти профі,замовляйте і не пожалкуєте! Він професіонал!”

“Дякую за чудові фото.Ти молодець!Ми задоволені!Самовдосконалюйся та не зупиняйся на досягнутому!!!)”

1 2 3